Üyelik kaydı
* Boş bırakılamaz Zorunlu alan | Profilinizde görünür Profilinizde görünür | Profilinizde görünmez Profilinizde görünmez | Bilgilendirme: ? : Alan açıklaması: imleci ikon üzerine getirin Bilgi için imleci ikonun üzerine getirin

Siteye üyelik ÜCRETSİZDİR. Site üyeliği, Ankara Model Uçak Kulübü'ne üyelik anlamı taşımamaktadır.

Lütfen aşağıdaki formu mümkün olduğunca detaylı bir şekilde doldurarak gönderiniz. Üyelik ön onayı için e-posta adresinize bir mesaj gönderilecektir. Onay mesajında verilen linke tıklayarak site üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Onay mesajı ulaşmazsa, öncelikle spam kutunuzu kontrol edin. Onay mesajının tekrar gönderilmesi için kullanıcı adı ve parolanızla giriş yapmaya çalışın.

Siteye eksik veya yanlış bilgiler ile üye olanların üyeliği iptal edilecektir.

Profilinizde görünür

Yüklediğiniz resmin boyutları limitleri aştığı takdirde sistem tarafından otomatik olarak 610 piksel genişlik ve 800 pixel yüksekliğe uyarlanacaktır. Yüklenecek resmin ağırlığı 500 kB'ı aşmamalıdır.

Dosya seç

* Boş bırakılamaz Profilinizde görünür Bilgilendirme: Adı : Lütfen ilk adınızı girin.
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünür Bilgilendirme: Soyadı : Soy adınızı girin.
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünmez Bilgilendirme: E-Posta : Lütfen geçerli ve kullanımda olan bir adres girin. Üyelik kaydınızı onaylamak için size E-Posta gönderilecektir.
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünür Bilgilendirme: Kullanıcı adı : Lütfen geçerli bir kullanıcı adı girin . En az 3 karekter ama özel karekter içermesin (/&%+^ boşluk gibi) ve (türkçe harf kullanmayın)
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünmez Bilgilendirme: Parola : Bir parola girin. Dikkat boşluk kullanmayın, ve en az 6 harf veya numaradan oluşsun )karışık olması daha iyidir
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünmez Bilgilendirme: Parola tekrar : Bir parola girin. Dikkat boşluk kullanmayın, ve en az 6 harf veya numaradan oluşsun )karışık olması daha iyidir
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünür Bilgilendirme: Şehir : Lütfen yaşadığınız şehrin adını giriniz.
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünür Bilgilendirme: Ülke : Lütfen ülkenizi yazınız.
Profilinizde görünür Bilgilendirme: Kullandığı Frekanslar : Lütfen kullandığınız radyo frekanslarını yazınız.
Profilinizde görünmez Bilgilendirme: Adres : Lütfen adresinizi yazınız.
Profilinizde görünmez Bilgilendirme: Telefon : Lütfen telefon numaranızı yazınız.
Profilinizde görünmez Bilgilendirme: GSM No : Lütfen cep telefonu numaranızı yazınız.
* Boş bırakılamaz Profilinizde görünür Bilgilendirme: İlgi Alanları : Lütfen ilgi duyduğunuz modelcilik alanlarını seçiniz.
 
 
Buradasınız: Ana Sayfa Üyelik